Productdetails
Plaats van herkomst: China
Merknaam: YIXIN
Modelnummer: Yx-GSG
Betaling en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 2 ton
Prijs: 500-850USD/T
Verpakking Details: 25kg, 1000kg, 1200kg, 1250kg
Levertijd: binnen 10-14 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T
Levering vermogen: 2500 ton per maand
Productnaam: |
Technische Industriële Formate van het Rang98% Calcium voor Bouw |
EINECS: |
208-863-7 |
Classificatie: |
Calcium Organisch Zout |
Sollicitatie: |
Dierenvoer, voedsel industriële additieven |
Andere naam: |
Calcium Diformate |
Casnr: |
544-17-2 |
Zuiverheid: |
98%min |
MF: |
C2H2O4Ca |
Verschijning: |
wit poeder |
Pakket: |
25kg, 1000kg |
Productnaam: |
Technische Industriële Formate van het Rang98% Calcium voor Bouw |
EINECS: |
208-863-7 |
Classificatie: |
Calcium Organisch Zout |
Sollicitatie: |
Dierenvoer, voedsel industriële additieven |
Andere naam: |
Calcium Diformate |
Casnr: |
544-17-2 |
Zuiverheid: |
98%min |
MF: |
C2H2O4Ca |
Verschijning: |
wit poeder |
Pakket: |
25kg, 1000kg |
Calciumformatepoeder CAS 544-17-2 Prijs Technische industriële graad 98% Calciumformate voor de bouw
Calciumformate is een organische stof met de moleculaire formule c2h2o4ca. Het is een wit kristal met een uitstekende vloeibaarheid.Het kan de hardheid van cement versnellen., verbeteren van de vroegtijdige sterkte en vermijden van de trage instellingssnelheid van de mortel bij winterbouw of lage temperatuur en vochtigheid.vooral bijdragen aan de vroege kracht.
| Artikel 1 | Industriële kwaliteit | Voedingswaarde |
| Productnaam | Calciumformat | |
| Zuiverheid | ≥98% | ≥98% |
| CAS-NO | 544-17-2 | |
| EINECS nr. | 208-863-7 | |
| Uiterlijk | Wit fijnkristal | Wit poeder |
| Vocht | ≤ 0.30 | ≤ 0.50 |
| Moleculaire formule | C2H2O4Ca | |
| Toepassing | Vinnig stabiliserend middel, smeermiddel en vroege sterktemiddel voor cement | Nieuw toevoegingsmiddel voor diervoeders |
Voor een snelle offerte kunt u contact opnemen met WhatsApp: 0086 15705596714
|
GEBRUIKSBESCHRIVING
|
CALCIUMFORMATE (Industriële kwaliteit)
|
|
|
Analysepunten
|
Standaard
|
Resultaten van de analyse
|
|
Uiterlijk
|
Wit poeder
|
Wit poeder
|
|
CALCIUMFORMAT, % ≥
|
98
|
98.23
|
|
CALCIUM, % ≥
|
30
|
30.2
|
|
Vocht, % ≤
|
1
|
0.3
|
|
INWATER ONOOSLIJK, %≤
|
1
|
0.34
|
|
PH van 10% wateroplossing
|
6.5-7.5
|
7.21
|
Voor een snelle offerte kunt u contact opnemen met WhatsApp: 0086 15705596714
|
GEBRUIKSBESCHRIVING
|
CALCIUMFORMAT (voederkwaliteit)
|
|
|
Artikel 1
|
Specificatie
|
Resultaten
|
|
Uiterlijk
|
Wit poeder
|
Wit poeder
|
|
Calciumformate, in %
|
98min
|
98.23
|
|
Calcium, %
|
30 minuten.
|
30.2
|
|
Vochtgehalte, %
|
0.5 max
|
0.13
|
|
Onoplosbaar in water, %
|
0.3 max
|
0.04
|
|
PH van 10% wateroplossing
|
6.5-7.5
|
7.47
|
|
Als,%
|
0.003 max.
|
0.0012
|
|
Pb, %
|
0.003 max.
|
0.0013
|
1Calciumformate wordt gebruikt als snel vasthoudend middel, smeermiddel en vroegste sterkte middel voor cement.Het kan worden gebruikt in bouwmorter en diverse betonnen om de hardingssnelheid van cement te versnellen en de plaatstijd te verkortenVooral in de winterbouw kan het toevoegen van calciumformate aan het cement voorkomen dat de instellingssnelheid bij lage temperatuur te langzaam is.zodat het cement zo snel mogelijk in gebruik kan worden genomen om zijn sterkte te verhogenDosering van calciumformate en voorzorgsmaatregelen: de hoeveelheid droge mortel en beton per ton is ongeveer 0,5 tot 1,0%, en de maximale toevoegingshoeveelheid is 2,5%.De hoeveelheid calciumformate neemt geleidelijk toe naarmate de temperatuur daaltZelfs als de hoeveelheid 0,3-0,5% in de zomer wordt toegepast, zal het een duidelijk vroegtijdig sterkte-effect hebben.
2Het door onze fabriek geproduceerde calciumformate kan ook worden gebruikt voor rookontzwaveling van elektriciteitscentrales.
3Het toevoegen van calciumformate aan het voer zal sporen van mierenzuur in het lichaam van het dier vrijgeven, waardoor de pH van het maagdarmkanaal wordt verlaagd, en heeft bufferende eigenschappen.die de stabiliteit van de pH in het maagdarmkanaal bevordert, waardoor de voortplanting van schadelijke bacteriën wordt verminderd en de groei van gunstige micro-organismen wordt bevorderd. Calciumformate kan bijvoorbeeld de groei van Lactobacillus bevorderen om het darmslijmvlies te beschermen tegen de invalling van toxines.het bereiken van controle en preventie van bacteriële diarreeDe toevoegingshoeveelheid bedraagt in het algemeen 1 tot 1,5%.
Voor een snelle offerte kunt u contact opnemen met WhatsApp: 0086 15705596714
1- Gratis monsters:
We bieden 200g gratis monsters aan voor uw test. En de koerierkosten moeten door de klanten worden gedekt.
2- Vinnige levering:
Normaal gesproken binnen 10 werkdagen na bevestiging van de bestelling en ontvangst van de betaling, of volgens de bestelling.
3- Tijdens de update:
Laadfoto's (laad op locatie en afgewerkt laden) en bijbehorende documenten, zal de dienst tijdig naar de klant sturen.
4- Dienst na verkoop:
We luisteren naar de opmerkingen en suggesties van de klant, voor voortdurend ontwikkelen en verbeteren onszelf om beter gewaardeerd
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Voor geformatteerde producten kunt u alleen contact opnemen met:
Bella Cheng.
E-mail: sales08@yixinchemical.com
WhatsApp/Wechat: 0086 15705596714